O summitu

Communication Summit pořádá Blue Event od roku 2018 s cílem „zbořit sila“. Těšte se na to nejlepší z marketingové a PR komunikace pod jednou střechou.

Pojďme znovu dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR, v různých agenturách nebo u klientů.

Mezi řečníky Communication Summitu se představili v minulosti Les Binet, Richard Shotton, Sorin Patilinet, Peter Field a další hvězdy marketingu a komunikace.

Proč se zúčastnit?

Tradice: Nejsme zelenáči. Konference pořádáme už tři dekády a pořád nás baví se zlepšovat.

Setkání: Tady potkáte ty správné lidi. Osobní setkání má stále větší hodnotu.

Poslání: Kvalitní komunikace vede k lepším finančním výsledkům i širšímu společenskému dopadu.

Minulý ročník byl vyprodaný dva týdny před konáním akce, tak si pospěšte s registrací, kapacita je omezená!

Co bude nového v roce 2024?

6. ročník Communication Summitu proběhne v nových prostorách, a to v přízemí O2 universum. Důvodem přesunu je hlavně větší komfort pro účastníky.

S kým se potkáte?

Communication Summitu se účastní ředitelé marketingu, komunikace a PR, manažeři a specialisti na komunikaci, ale i zástupci nejvyššího vedení a majitele firem.

Potkáte tu hlavně klienty, a to z mnoha sektorů jako jsou FMCG, retail, průmyslová výroba, veřejné instituce, finance a další. Na straně druhé jsou pak zástupci PR, reklamních, výzkumných, poradenských a mediálních agentur.

Řekli o Communication Summitu

Velká účast, skvělý obsah. Líbilo se mi, jak tým Blue Events zvládl zkombinovat formát velké prezentační show s intimním seminářem pro vybrané klienty. Bylo to inspirující a zábavné!

Les Binet, Group Head of Effectiveness, adam&eveDDB (o ročníku 2019)

Byla jedna z nejvíc profi konferencí, na kterých jsem byla, a to ještě pominu fakt, za jakých brutálních podmínek jste to organizovali.

Petra Dolejšová, advokátka (o ročníku 2020)

Mám radost, jak se Blue Events podařilo tu konferenční show udržet v chodu i přes překážky doby. Bylo to pro mě velmi zajímavé vidět to zákulisí.

Václav Pavelka, Managing Partner, Native PR (o ročníku 2021)

Jaké byly minulé ročníky?