cs_vizual.webp

O Communication Summitu

Communication Summit vznikl v roce 2018 s cílem „zbořit sila“, aby se komunikační profesionálové měli možnost potkat, probrat trendy, sladit cíle. Nezáleží na tom, jestli pracujete v marketingu nebo v PR, v agenturách nebo na straně klienta. Problémy řešíme všichni podobné.

Hlavně pozitivně! To je téma 7. ročníku. V časech špatných zpráv firmám a institucím funguje pozitivní komunikace. Co ale bude vaše cílová skupina vnímat jako pozitivní? Co je zajímá? Jaké problémy řeší? Jak trefit tu správnou notu, když od vtipného k trapnému je jen krůček?

A co vy? Bojíte se, co přinesou oboru komunikace ESG a AI? Pojďme se na ně taky dívat optimisticky. Pojďte se znovu společně nadchnout pro to, co v komunikaci dokážeme. Pozitivní myšlení zaručeno!

Odbornými garanty programu jsou Asociace komunikačních agentur (AKA) a Asociace public relations (APRA).

Proč to děláme

52931866765_fe7c280e7e_c.jpg

Dává to smysl

Kvalitní komunikace vede nejen k lepším ekonomickým výsledkům, ale může mít pozitivní společenský dopad. Stačí, když marketing a PR spojí síly.

52931466651_fcc95fa3e8_c.jpg

Baví vás to

Tady potkáte ty správné lidi. Ať už jsou to bývalí či budoucí kolegové, klienti, konkurenti nebo agenturní partneři. Osobně je to nejlepší!

52930886567_8086724f73_c.jpg

Umíme to

Nejsme zelenáči. Za tři dekády jsme vytvořili několik stovek vlastních konferencí, které patří k nejvýznamnějším v ČR. A pořád nás motivuje a těší se zlepšovat.

Pro koho je Communication Summit?

Tato konference spojuje odborníky na marketingovou komunikaci a Public relations. Bezmála polovina všech účastníků jsou lidé na vedoucích místech. Z hlediska sektorů jsou nejvýrazněji zastoupeni zadavatelé, hlavně výrobci rychloobrátkového zboží. Celkem 20 % návštěvníků pracuje v komunikačních, PR a mediálních agenturách. Přijďte mezi ně a dopřejte si jeden velmi efektivní den plný informací a inspirace.

Struktura účastníků předchozího Summitu

Dle sektorů působnosti:
cs_grafy_sektory.jpg
Dle pozic ve firmě:
cs_grafy_pozicee.jpg

Ohlasy účastníků