Registrace

Vstupné zahrnuje celodenní program, příspěvky a konferenční materiály, skvělé občerstvení po celý den i účast na afterparty a český překlad knihy „The Choice Factory“.

Very Early Birds
7 900 Kč*
Včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na náš účet do 28. 2. 2020, mají slevu 3 000 Kč ze základní ceny!
Není k dispozici
Early Birds
8 900 Kč*
Včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na náš účet do 15. 10. 2020, mají slevu 2 000 Kč ze základní ceny!
Skupinová
7 400 Kč*
Při účasti dvou a více účastníků z jedné firmy je sleva na vstupné za druhou a každou další osobu 3 500 Kč ze základní ceny!
Základní
10 900 Kč*
Celodenní vstup na konferenci za jednoho účastníka.
Členové AKA
6 900 Kč*
Celodenní vstup na konferenci za jednoho účastníka.
Veřejný sektor
3 900 Kč*
Zvláště výhodná cena pro pracovníky státní správy, samosprávy a neziskovek. Celodenní vstup na konferenci za jednoho účastníka.
Odpolední
2 900 Kč*
Vstup na odpolední program a afterparty na pozvání AKA.
Jiný typ účasti
Řečníci a panelisté, novináři a zástupci partnerů po předchozí dohodě s organizátory.
NOVINKA: On-line přenos
8 900 Kč*
Nabízíme Vám unikátní přístup k on-line přenosu z akce, který bude dostupný ještě měsíc po jejím skončení. Nabídka zahrnuje také přístup ke konferenčním příspěvkům po akci a možnost pokládat dotazy řečníkům on-line v reálném čase. Cena za jednoho účastníka odpovídá aktuální nejlepší ceně. Při účasti dvou a více účastníků z jedné firmy platí skupinová sleva.

* uvedené ceny jsou bez DPH